آزمایش زگیل تناسلی در اصفهان؟ آزمایش زگیل تناسلی چیست؟ بیماری زگیل تناسلی|آزمایشگاه تشخیص زگیل تناسلی|آزمایش زگیل| زگیل تناسلی

آزمایش زگیل تناسلی ، آزمایش تشخیص زگلیل تناسلی به روش PCR بصورت روزانه در آزمایشگاه دکتر شریفی،

Human Papilloma Virus

 

آزمایش زگیل تناسلی به روش PCR در آزمایشگاه دکتر شریفی انجام میگردد . زگیل تناسلی و سرطان های مرتبط با آن در انسان که از عفونت های تناسلی با عامل ویروس پاپیلومای انسانی یا HPV  ایجاد  می شود. این بیماری درجوانان فعال از نظر جنسی یکی از مشکلات بزرگ محسوب می شود، زیرا روش درمانی مٶثر ضد ویروسی مناسب و همچنین روش مٶثری جهت جلوگیری از انتقال آن بجزاحتیاط در روابط جنسی و واکسیناسیون وجود نخواهد داشت و اکثر درمان های آن جهت از بین بردن ضایعات یا افزایش پاسخ ایمنی سلولی می باشد. واکسن HPV که برپایۀ ذرات شبیه ویروس ساخته شده است روش مۇثری جهت پیشگیری از زگیل تناسلی وسرطان های مربوط به ولو،واژن سرویکس مقعد و آلت تناسلی می باشد.
مقاربت در سنین پایین تر،تعداد شرکای جنسی در طول زندگی ونیز تعداد شرکای جنسی طرف مقابل ازعوامل افزایش دهندۀ شیوع آن و یک هشدار به حساب می آید.دقّت درفهم تفاوت بین عفونی شدن با ویروس،عفونت نهفته،عفونت پایدار باHPV ونیز عفونتهای علامت دار با زگیل تناسلی مسٲله ی مهمی می باشد که در صورت عدم دقت به آنها ودرک نا صحیح از آن باعث سردرگمی بیماران و خوانندگان مطالب در این موضوع وگاهٲ ایجاد استرس های نابه جا درآنان می گردد.خوشبختانه امروز با تست PCR که دقیق ترین روش شناسایی و تعیین نوع ویروس HPV (عامل ایجاد زگیل تناسلی) است ،می توان نسبت به وجود و تیپ ویروس با دقت زیاد پی برد.

تشخیص مولوکولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *