دپارتمان تحقیق و توسعه استراتژیک

آزمایشگاه تشخیص طبی در اصفهان ، آزمایش زگیل تناسلی ، آزمایشات بارداری در اصفهان ، بهترین آزمایشگاه در اصفهان ، آزمایش hpv در اصفهان ، آزمایش کبد چرب ، بهترین آزمایشگاه اصفهان

دپارتمان تحقیق و توسعه استراتژیک

آزمایشگاه دکتر شریفی نه تنها به عنوان یک آزمایشگاه، بلکه به عنوان یک مرکز خدمات درمانی با داشتن تفکر استراتژیست در حال توسعه واحدهای کسب و کار خود می‌باشد. بسیاری از صاحب نظران، نقش شتاب دهنده یا کاتالیزور جهت رسیدن به اهداف کلان سازمانی را به واحد  تحقیق و توسعه استراتژیک  می‌­دهند. از این رو واحد تحقیق و توسعه استرتژیک آزمایشگاه دکتر شریفی با هدف مدیریت و برنامه‌ریزی جهت اجرایی سازی و نظارت بر اعمال برنامه‌های سازمان بر اساس استراتژی‌های تدوین شده در چندین سال پیایی در حال فعالیت می‌باشد.

به قطع یقین این آزمایشگاه از معدود آزمایشگاه‌ها و مراکز خدمات درمانی است که با فعالیت استراتژیست‌های متخصص خدمات درمانی و بر اساس آخرین متدهای مدیریت پویا و خلاق در راه توسعه واحدهای کسب و کار خود با آگاهی کامل قرم بر می‌دارد .

جلسات طوفان فکری، ایده‌پردازی، کارگاه‌های خلق ایده و … تشکیل شده در آزمایشگاه دکتر شریفی منجر به ایجاد محیطی خلاق و پویا برای توسعه تفکر و یادگیری منابع و سرمایه انسانی و توسعه و بسط فعالیت‌های این مرکز در امر خدمات درمانی شده است که بازدهی این بخش را دو چندان می‌نماید.

از جمله از خروجی‌های مهم این واحد ایجاد پتنت‌هایی است که در محله ثبت قرار گرفته و از منظر اجرایی در حال طفولیت می‌باشند.

  • متخصصین :
  • مشاور دپارتمان: دکتر شهرام شفیعی، دکترای مدیریت
  • مدیر دپارتمان :دکترفردوس عباسپور (دکترای مدیریت استراتژیک )
  • مسئول اجرائی :مهتاب جعفری، دانشجوی دکترای مدیریت کسب و کار
دپارتمان تحقیق و توسعه استراتژیک