1. وب سایت آزمایشگاه دکترشریفی، طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون اساسی و قانون جرایم رایانه ای و قانون تجارت الکترونیکی و قانون مدنی و قانون مجازات اسلامی و قانون مسئولیت مدنی و حقوق مادی و معنوی و قانون مبارزه با پولشویی و قانون و مقررات پولی و بانکی کشور و سیاست تجارت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران و برنامه جامع توسعه تجارت الکترونیکی و آیین نامه گسترش بهره برداری از خدمات پول الکترونیکی و نظام بانک داری الکترونیکی و قوانین مالیاتی، قانون عملیات بانکی بدون ربا فعالیت خواهد کرد.

۲. حقوق معنوی محتوایی وب سایت ، متعلق به آزمایشگاه دکتر شریفی می باشد؛ وب سایت آزمایشگاه دکترشریفی حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می دارد.

۳. خدمات و محتوياتی که توسط وب سایت تولید و عرضه می شوند؛ صرفا جهت استفاده در این وب سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس ها، لوگو و… از وب سایت آزمایشگاه دکتر شریفی توسط فرد حقیقی یا حقوقی، پیگرد قانونی خواهد داشت. ذکر مطالب این وب سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی این وب سایت و لینک به مطلب ذکر شده ، با کسب اجازه کتبی از مسئولان وب سایت مجاز است .

۴. وب سایت آزمایشگاه دکترشریفی اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذیصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

  1. در صورت اضافه واریزی بیماران مبلغ مورد نظر از طریق حساب تنخواه استرداد می شود.

عمومی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *